Dünya

İran Cumhurbaşkanı Ruhani Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde

İran Cumhurbaşkanı Ruhani Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde

Türkiye ile İran arasında yapılacak 3. Yüksek Düzeyli İşbirliği Konsey Toplantısı çerçevesinde Türkiye’ye resmî ziyarette bulunan İran İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından resmî törenle karşılandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İslam İşbirliği Teşkilatı 13. İslam Zirvesi vesilesiyle geldiği İstanbul’dan Ankara’ya geçerek resmî ziyarette bulunan İran Cumhurbaşkanı Ruhani ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde bir araya geldi.

Görüşme öncesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Ruhani’yi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde, düzenlenen resmî törenle karşıladı. Cumhurbaşkanı Ruhani için düzenlenen törende, her iki ülkenin millî marşları, 21 pare top atışı eşliğinde çalındı. Marşların çalınmasının ardından Cumhurbaşkanı Ruhani, tören kıtasını selamladı.

Her iki ülke heyetlerinin liderlerle tanıştırılmasının ardından basın mensuplarına görüntü veren Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İran Cumhurbaşkanı Ruhani, baş başa görüşmelerini gerçekleştirmek ve Türkiye-İran Yüksek Düzeyli İşbirliği Konseyi’nin 3’üncü toplantısına başkanlık etmek üzere Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne geçti.

       İRAN – TÜRKİYE

İran İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan - Ankara Türkiye - a (2) İran İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan - Ankara Türkiye - a (1)

İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan - Ankara Türkiye Cumhurbaşkanlığı Külliyesi  (15)İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan - Ankara Türkiye Cumhurbaşkanlığı Külliyesi  (16)İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan - Ankara Türkiye Cumhurbaşkanlığı Külliyesi  (17)İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan - Ankara Türkiye Cumhurbaşkanlığı Külliyesi  (18)İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan - Ankara Türkiye Cumhurbaşkanlığı Külliyesi  (19)İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan - Ankara Türkiye Cumhurbaşkanlığı Külliyesi  (20)İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan - Ankara Türkiye Cumhurbaşkanlığı Külliyesi  (21)

  Cumhurbaşkanlığı Külliyesi,

İZMİR ŞEHİR HABER - İZMİR TÜRKİYE - HABER GAZETESİ  - DÜNYA (9)

Dünya Kategorisi Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın öncülüğünde başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına destek yağıyor.

İzmir Şehir HaberNisan 2, 2020
Oku

Cumhurbaşkanı Erdoğan,“Türkiye, Avrupa ve Amerika’ya kıyasla bu hastalığın yayılmasının üstesinden gelmeye en yakın ülkelerden biridir”

İzmir Şehir HaberNisan 2, 2020
Oku

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G20 Liderler Olağanüstü Zirvesi’ne katıldı

İzmir Şehir HaberMart 27, 2020
Oku

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Her vatandaşımızın canı bizim için aynı derecede değerlidir, bunun için ‘Evde kal Türkiye’ diyoruz”

İzmir Şehir HaberMart 27, 2020
Oku

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri ile video konferans aracılığıyla görüştü

İzmir Şehir HaberMart 27, 2020
Oku

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, sağlık çalışanlarına alkışlarla destek verdi

İzmir Şehir HaberMart 22, 2020
Oku

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ülkemizin maruz kaldığı virüs tehdidinin en kısa sürede bertaraf edilmesi için devlet olarak tüm imkânlarımızı seferber ettik”

İzmir Şehir HaberMart 19, 2020
Oku

Cumhurbaşkanı Erdoğan,“Hastalığı sıkı şekilde kontrol altında tutabilirsek umduğumuzdan da güzel bir tablo bizi bekliyor”

İzmir Şehir HaberMart 19, 2020
Oku

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Çanakkale Zaferi’nin 105. yıldönümü mesajı

İzmir Şehir HaberMart 19, 2020
Oku

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nu